Bedrijfskleding Koning

Merk in de showroom

DR. Worker

Werkschoenen die een hele dag op de bouw meegaan.

Meer over DR. Worker

DR. Worker maakt werkschoenen, werksokken en inlegzolen voor mensen die echt op hun schoenen staan. De schoenen zijn S3, dus met veiligheidsneus en doorstapbeveiliging. Je krijgt ze hoog of laag, met veters, rits of als instapper.

  • S3 werkschoenen, hoog en laag
  • Instappers, veters en ritsmodellen in één lijn
  • Prettig om een hele dag op te staan
  • Werksokken en inlegzolen voor de complete outfit

Populaire DR. Worker producten

Alle bekijken →

Over DR. Worker

Waarom DR. Worker?

Schoenen zijn het onderdeel waar mensen het snelst over klagen. Daarom voeren we verschillende DR. Worker modellen: Titan voor degelijke bescherming, Pulse voor een lichtere pasvorm, Striker als allrounder en Premium voor extra comfort en een nettere uitstraling.

Alle schoenen zijn S3. Dat betekent een veiligheidsneus, doorstapbeveiliging in de zool en waterafstotend bovenmateriaal. Precies wat je nodig hebt op de bouw, in het magazijn of bij het onderhoud.

Twijfel je tussen hoog en laag, veters of een rits? In onze showroom in Panningen staan de Titan modellen klaar om te passen. Geef vooraf je maat door, dan controleren we of die er ligt. Pulse, Striker en Premium laten we op aanvraag meekomen.

Bestsellers

Populair bij DR. Worker

Bekijk alle DR. Worker-producten

Voor wie

DR. Worker wordt vaak gekozen door

  • Bouwbedrijven en monteurs
  • Transport en logistiek
  • Onderhoudsbedrijven
  • Groenvoorziening
  • Industrie en productie

Veelgestelde vragen

Vragen over DR. Worker

Welke DR. Worker producten voeren jullie?

We voeren werkschoenen, werksokken en inlegzolen van DR. Worker. Bij de schoenen vind je onder meer de Titan hoog en laag, Pulse, Striker, Premium instappers en veterboots. Alle werkschoenen zijn S3.

Wat betekent S3 bij een werkschoen?

S3 wil zeggen: veiligheidsneus, doorstapbeveiliging in de zool en waterafstotend bovenmateriaal. Dat is de klasse die je op de bouw, in het magazijn of bij onderhoud meestal nodig hebt.

Zijn DR. Worker schoenen geschikt voor smalle of brede voeten?

De modellen verschillen in leest. Titan en Premium vallen over het algemeen wat ruimer, Pulse en Striker wat slanker. Twijfel je? Kom passen in onze showroom in Panningen, dan voel je meteen wat het beste zit.

Wat is het verschil tussen Titan, Pulse, Striker en Premium?

Titan is de degelijke keuze voor zwaar werk. Pulse is lichter en sportiever. Striker zit er tussenin als allrounder. Premium biedt meer comfort en een nettere uitstraling, ook als instapper met kruipneus.

Hoe lang gaan DR. Worker werkschoenen mee?

Dat hangt af van hoe intensief je ze gebruikt en of je ze op de juiste manier laat drogen en onderhoudt. Bij normaal dagelijks gebruik op de bouw gaan ze doorgaans een jaar of langer mee. Sokken en inlegzolen vervang je vaker.

Kan ik DR. Worker schoenen passen?

Ja. Verschillende modellen staan in onze showroom in Panningen. Laat vooraf weten welke modellen en maten je wilt proberen, dan controleren we of ze aanwezig zijn en laten we andere maten zo nodig meekomen.

Waarom zou ik werksokken en inlegzolen combineren met mijn schoenen?

Goede sokken houden je voeten droger en geven extra demping. Inlegzolen bieden meer ondersteuning en kunnen het draagcomfort van een werkschoen sterk verbeteren, vooral als je lang op harde vloeren staat.

Wat is de levertijd van DR. Worker schoenen?

We houden geen voorraad aan. Schoenen bestellen we per opdracht in combinatie met je bedrukking of borduring. Meestal liggen ze binnen vijf werkdagen bij je op kantoor. Wil je zekerheid? Neem contact op, dan kijken we de actuele levertijd voor je na.

Waar zetten klanten DR. Worker voor in?

Bouw & montageTransport & logistiekOnderhoudGroenvoorzieningIndustrie

Andere merken in onze showroom

DR. Worker per categorie